All-Flowers-Images-In-High-Definition-

Kiekvienas gali mokyti kitus, tačiau ne kiekvienas tą gali daryti tinkamai. Kiekvienas gali atrasti pasaulį savaip, pasirinkti sau patogų žinių gavimo būdą, ugdyti asmeninius įgūdžius, tačiau tikrai ne kiekvienas geba tą daryti ne tik su savimi, bet ir su kitais. Kiekvienas būdamas mokiniu įsivaizduoja ugdymo procesą savaip, tačiau tik Mokytojas žino, kaip jauną žmogų ugdyti ir lavinti teisingai.

Tai ne tušti ir gražūs lozungai, bet asmeninė patirtis, kuri leido pabūti ne tik mokinio, bet ir mokytojo kailyje. Tik grįžęs trumpam į mokyklą, sedėdamas mokytojo kėdėje suvoki, kad būdamas mokiniu visiškai skirtingai nuo mokytojų supratai, kas tai yra - mokyti jauną žmogų. O visų svarbiausia koks tai yra sudėtingas ir atsakingas darbas.

Šiandien norėdamas pasveikinti auklėtojus ir mokytojus, dėstytojus ir visus švietimiečius su profesine švente, noriu pasakyti, kad tik nuo Jūsų darbo ir atsidavimo priklausys, kokia užaugs jaunoji karta. O tai reiškia ne tiek ir mažai - kokia bus ateities Lietuva!

Linkiu vaikams, mokiniams ir studentams būti žingeidžiais, tolerantiškais ir pasitikėti priešais Jus klasėse ir auditorijose stovinčiais specialistais. Mokytojams ir visiems švietimiečiams linkiu supratingumo, kantrybės ir kūrybiškumo mokslo duonos dalybose. Geros šventės Jums mielieji ir dar geresnių mokslo metų!

 

Marijus Kaukėnas

FaceBook profilis

Susisiek