FR0512-utenos-skyriui-2017
Gerbiami, uteniškiai ir ne tik uteniškiai. Jei pritariate Utenos liberalų ir tuo pačiu mano politinei veiklai, kviečiu visus palaikyti mus ir skirti 1 proc. GPM paramą. Šis 1 procentas neįeina į tuos 2 proc., kuriuos galite skirti savo pasirinktai organizacijai. Kitaip pasakius kiekvienas mokesčių mokėtojas gali skirti viso 3 proc. - 2 proc. savo pasirinktoms organizacijoms ir papildomai 1 proc. išskirtinai partijoms ar jų atskiriems skyriams. Esami dėkingi už skirtą paramą pernai metais, kurią naudojame išskirtinai savo veiklos stiprinimui (komunikacijai su visuomene, biuro išlaidoms, renginiams, akcijoms ir kitai politinei veiklai).

Skirti paramą labai paprasta. Galima tai padaryti internetu skiriant tam pora minučių:
Paspaudę ant šios nuorodos:http://www.liberalai.lt/1-procentas-liberalams/rasite pavyzdį kaip skirti paramą.

Taip pat galite paspaudę ant šio skelbimo rasti didesnio formato anketos pavyzdį, kurį galite išsisaugoti kompiuteryje, užpildyti savo duomenis ir deklaraciją pristatyti į vietinį mokesčių inspekcijos padalinį.

Užpildytą popierinę deklaraciją (tik vieną) galite siųsti ir paprastu paštu, adresu adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai, VMI.

SVARBU! Deklaracijos E3 langeliuose įrašyti žodžius UTENOS SKYRIUI, tuomet Jūsų skirta parama nukeliaus konkrečiai mums.

Iš anksto dėkoju visiems už paramą ir palaikymą. Tik vieni kitus palaikydami galime pasiekti gerų pokyčių mūsų valstybėje.

 

FaceBook profilis

Susisiek