Apie mane

Gimiau 1979 metais Utenoje girininko Algimanto ir miškininkės Vandos šeimoje.

Nuo pat gimimo gyvenu Utenos miesto Ąžuolijos kvartale, kur šiuo metu su žmona Rugile auginame sūnus Adrijų ir Hubertą.

Utenos mieste baigiau Dauniškio gimnaziją. Vėliau tęsiau socialinių mokslų, ES viešojo administravimo ir sociologijos studijas dviejuose Lietuvos Universitetuose, kur įgijau bakalauro ir magistro laipsnius.

Skirtingu laiku yra tekę išbandyti emigranto duoną Prancūzijoje ir Anglijoje, eigulio darbą Utenos apylinkių miškuose, vadovaujamą darbą valstybinėje įmonėje, užsiimti verslu ar kelis metus būti krašto apsaugos savanoriu.

2014 – 2016 dirbau Europos parlamento nario Antano Guogos patarėju. Nuo 2017 metų iki šiol dirbu Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus patarėju.

Du dešimtmečius aktyviai veikiau nevyriausybinėse ir politinėse organizacijose, kuriose užėmiau įvairias atsakingas pareigas. Šiuo metu esu išrinktas politinio komiteto „Kartu už Utenos kraštą“ vadovu.

2011 m., 2015 m. ir 2019 m. Utenos krašto gyventojų valia buvau renkamas į Utenos rajono savivaldybės tarybą. Savivaldybės taryboje vadovauju penkis narius turinčiai frakcijai „Kartu už Utenos kraštą“. Taip pat esu Utenos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas. Dirbu Teritorijų planavimo, statybos ir infrastruktūros plėtros reikalų komitete, Jaunimo reikalų, Trišalėje, Turizmo tarybose, Neįgaliųjų komisijoje ir įvairiose darbo grupėse.

 

Laisvalaikiu dažniausiai laiką leidžiu senelių kaime Labanoro girioje. Mėgstu fotografuoti gamtą, gyvūnus, žvejoti, važinėti ir keliauti dviračiu ar motociklu. Patinka aktyvus gyvenimo būdas.