UŽ POKYČIUS!

UŽ POKYČIUS!

Pirmą kartą per 18 metų Utenos rajono savivaldoje gali įvykti realūs pokyčiai. Pokyčiai, už kuriuos šiandien pasisako lygiai pusė naujai išrinktos Utenos rajono savivaldybės tarybos narių (nuotraukoje). Džiaugiuosi šiandien turėdamas kolegų iš įvairių politinių jėgų pasitikėjimą ir palaikymą antrajame tiesioginių merų rinkimų ture. Kolegų, kurie niekada nepasidavė ilgametės valdžios vilionėms ir nusprendė vieningai dirbti Utenos krašto ir jo gyventojų labui.

Kadangi tiesioginių merų rinkimų metu bus išrinktas ne tik meras, bet ir tuo pačiu lemiamą balsą turintis savivaldybės tarybos narys, tik atėję prie balsadėžių rinkėjai kovo 17 dieną savo balsais nuspręs, kokia ateitis laukia Utenos krašto.

Kitos tokios progos gali tekt laukti ilgai, todėl kviečiu visus Utenos rajono ir miesto gyventojus nebūti abejingais, susitelkti vardant bendro tikslo ir padėti savo pilietiškumu bei aktyvumu pasiekti ilgai lauktų pokyčių. Neabejoju, kad Jūsų artimieji, močiutės ir seneliai, gimines, draugai, kaimynai, bendradarbiai ir kiti pilietiški uteniškiai šiandien laukia Jūsų patarimo, kurią politinę jėgą reiktų palaikyti.

Tikiu, kad būtent šiandien galime visi padaryti gerą darbą vardan mūsų krašto ir jo gyventojų ateities.

#UtenaGaliGeriau

Politinė reklama.