Padėka Utenos rajono gyventojams

Didelis AČIŪ visiems Utenos rajono ir miesto gyventojams, kurie palaikė mano kandidatūrą į savivaldybės merus! Dėkodamas visiems ir kiekvienam atskirai, tuo pačiu turiu pasidžiaugti, kad pilietinė visuomenė Utenos krašte išlaikė demokratijos egzaminą ir neleido aklai išrinkti tik vienos politinės jėgos.

Vakar didesnė dalis Utenos rajono gyventojų rinkimų metu davė aiškų signalą beveik du dešimtmečius mūsų kraštą valdančiai valdžiai, kad laikas pokyčiams.

Po šiandieninių pokalbių su įvairiomis Utenos rajono politinėmis jėgomis aiškėja, kad mūsų krašto politinėje padangėje po beveik dviejų dešimtmečių pertraukos bus pasikeitimų (apie juos artimiausiu metu). Susiklosčius palankioms aplinkybėms Utenos rajono savivalda ir jos gyventojai teigiamų pokyčių gali sulaukti jau po dviejų savaičių.

Po dviejų savaičių vyks antrasis rinkimų turas, kuriame prašysiu Jūsų būti aktyviais ir ateiti palaikyti mano kandidatūrą dar kartą. Ateiti ne vieniems, bet su artimaisiais, draugais, kaimynais, bendradarbiais. Ateiti su visais, kuriems ne vis vien, kaip gyvensime ateinančius 4 metus. Tik mūsų visų bendros pastangos nulems galutinį rezultatą.

Būkime vieningi už Utenos krašto ir jo gyventojų ateitį!

Politinė reklama