Padėka uteniškiams

Mieli uteniškiai,

Sakau nuoširdų AČIŪ Jums už palaikymą, kurio sulaukiau vakar vykusių tiesioginių merų rinkimų antrajame ture.

Nors lyginant šių rinkimų pirmąjį ir antrąjį turus Jūsų palaikymas mano kandidatūrai ženkliai išaugo, iki galutinės sėkmės šį kartą kiek pritrūkome. Šiandien neanalizuosiu, kas nulėmė vienokį ar kitokį uteniškių pasirinkimą, kaip ir nevertinsiu mūsų konkurentų veiksmų šios rinkimų kampanijos metu. Palikime tai ateičiai. Tačiau šiandien galiu pasakyti, kad nors ir pralaimėjome, kovojome skaidriai, garbingai, sąžiningai ir iki galo. Matydamas tokį gausų siekiančių pokyčių uteniškių palaikymą, tvirtai tikiu, kad tik laiko klausimas kada jų kartu pasieksime.

Linkiu visiems nenusivilti, nenuleisti rankų ir toliau aktyviai kartu dirbti, kad šiandien kitaip manantys mūsų bendruomenės nariai ateityje suprastų pokyčių būtinumą ir naudą. Joks politikas vienas, be Jūsų aktyvaus įsitraukimo, to nepadarys, todėl tik nuo mūsų visų priklauso, koks bus rytojus Utenoje. Tikiu, kad jis gali būti šviesus ne tik ilgametei valdžiai, bet ir kiekvienam uteniškiui, todėl turime dėl to pasistengti išvien. Jūsų gausus palaikymas, pagalba ar paprasčiausias geras žodis mane, kaip politiką, įkvėpė ir motyvavo nesustoti net ir sunkiausiais momentais. Veikdamas su Jumis išvien jaučiau, kad kartu kovojame prieš išsikerojusią feodalizmo sistemą, kaip lygūs su lygiais. Nors ši politinė sistema šiandien dar nugalėjo, akivaizdu, kad gerokai subraškėjo ir ateityje (galbūt netolimoje) mes ją neabejotinai bendromis jėgomis patrauksime iš mūsų miesto.

Beveik pusė naujai išrinktos savivaldybės tarybos narių laikėsi principingai ir nepasidavė valdžios vilionėms bei pagundoms. Tai reiškia, kad nuo šiol ilgametė rajono valdžia lengvai nebegalės važinėti su politiniu buldozeriu per mūsų savivaldą ir jos gyventojus. Tuo pačiu galiu drąsiai pažadėti, kad ir toliau aktyviai dirbsiu savivaldoje atstovaujant Jus, o 44 procentai balsavusių už pokyčius rinkėjų gali neabejoti, kad didelė mūsų komanda juos atstovaus tinkamai siekiant įnešti gerų pokyčių Utenos krašte.